Викладацька діяльність
Наукова робота
Публікації
Корисні посиланняeXTReMe Tracker

Факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем

English  Ukrainian    

My_photo

Здоровенькі були!

Радий Вас вітати на моїй інтернет-сторінці

     Я, Онищенко Борис Олегович, народився 29 липня 1977 року в місті Черкаси, Україна.

Адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 79, 18000.
Тел. (0472) 45-04-75.
E-mail: boris@cdu.edu.ua


     У 1999 році закінчив з відзнакою математичний факультет Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького (з 2003 року Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького) за спеціальністю "Математика і фізика".

     Після закінчення університету почав працювати асистентом кафедри математичного та програмного забезпечення автоматизованих систем на факультеті інформаційних технологій і біомединої кібернетики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

     З листопада 2002 року по жовтень 2005 року навчався в аспірантурі Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України за спеціальністю 01.05.01 – теоретичні основи інформатики та кібернетики. Основний напрямок наукової діяльності – стохастична глобальна оптимізація.

     В квітні 2006 року захистив кандидатську дисертацію по темі "Мінорантні методи глобальної стохастичної оптимізації". Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук Норкін Володимир Іванович.

     Зараз працюю на посаді доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем на факультеті обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Останнє оновлення: 18.07.2023
©Gromozeka & Boris, 2005 - 2023